Психологически аспекти на обучението и управлението на персонала

Психологически аспекти на обучението и управлението на персонала

ISBN: 978-619-00-1598-7
Цена :
Отстъпка от сайта:
Цена за Вас:

Монографията „Психологически аспекти на обучението и управлението на персонала“ поставя едни от най-актуалните, съществени и проблематични въпроси, свързани с подбора и управлението на персонала в контекста на традиционните и иновативни съвременни подходи, едновременно задаващи параметрите на организационното поведение и определящи детерминантите на индивидуалната и груповата ни организационна активност.
Д-р Хаджийски е разчел не само правилно, но и задълбочено логиката на утвърдени в социалните науки подходи за обяснение на детерминантите на индивидуалното, групово и организационно управление преди и сега. Теоретичните анализи се отличават с комплексност, умело постигната посредством разкриване на сходствата и различията в методите за подбор на персонал в сравнителна перспектива, с детайлизирано представяне на техните разновидности.

Жанр Психология
Страници 204 страници
Размер 14,5 х 20 cm
Подвързия Мека подвързия
Език Български
Полезно
В този раздел можете да получите полезна информация за процеса на издаването, терминологията и основните понятия в печатния процес, ще се опитаме да ви помогнем с няколко съвета, за да подготвите добре файловете си за печат.

Използване на FTP

Речник

Издаване на книга във Фабер

Как да подготвим за печат файлове от MS Word
Подобряване на производствения капацитет и ефективността на процесите във ФАБЕР ПРИНТ ООД

Основната цел на проектното предложение е подобряване на производствения капацитет и оптимизиране на бизнес процесите в семейното предприятие ФАБЕР ПРИНТ ООД. Заложената инвестиция има за цел да повиши конкурентоспособността,да засили устойчивият растеж и пазарното присъствие на предприятието. Дейностите по проекта са в съответствие с хоризонталните принципи съгласно чл.9 от Регламент(ЕС)№2021/1060, както и с принципа за„ненанасяне на значителни вреди”върху околната среда,допринасяйки за екологичния преход в дейността на предприятието и увеличаване на пазарния му дял. 3. Емблема на ЕС и изявлението за финансиране „Финансирано от Европейския съюз“ или „Съфинансирано от Европейския съюз“ – Прикачвам Ви логото. Моля след като изготвите информацията в уебсайта, да ме информирате, за да мога да изготвя и табелата, която да поставим на входа на предприятието.